Select language

GOTS
Odkryj nasz wybór zrównoważonych i etycznie produkowanych tekstyliów, zawierający nasz certyfikowany przez GOTS organiczny bawełniany, który zapewnia przyjazną dla środowiska produkcję oraz społeczną odpowiedzialność.

Czytaj więcej tutaj

Lenzing Ecovero™
Odkryj nasze przyjazne dla środowiska włókna wiskozy Lenzing Ecovero, pochodzące z certyfikowanych lasów w Europie, które oferują nawet o 50% mniejsze zużycie wody i emisję CO2 w porównaniu z wiskozą o ogólnym przeznaczeniu, co pozwala nam razem stworzyć czystszy i bardziej zielony świat.

Dowiedz się więcej tutaj

Oeko-Tex ®
Odkryj nasze bezpieczne i godne zaufania tkaniny, certyfikowane przez Oeko-Tex dla odzieży dziecięcej i niemowlęcej, gdzie stosuje się rygorystyczne wymagania, aby chronić Twoją skórę przed szkodliwymi substancjami.

Dowiedz się więcej tutaj

BCI
Verhees Textiles zaangażowało się w działania związane z zrównoważonym rozwojem poprzez BCI, inwestując w promowanie lepszych praktyk uprawy bawełny oraz wspieranie społeczności rolniczych.

Dowiedz się więcej tutaj

Zrównoważony budynek firmowy
Od 2019 roku jesteśmy dumnymi właścicielami nowoczesnego budynku firmowego w Oss. Ten zrównoważony budynek jest wysoko izolowany i oświetlany diodami LED. Ponadto, dziewięć pomp ciepła zapewnia przyjemny klimat pracy. Dzięki 3,124 panelom słonecznym nie tylko jesteśmy samowystarczalni, ale również dostarczamy energię do 150 okolicznych gospodarstw domowych.

Odpowiedzialność społeczna biznesu
W Verhees Textiles przywiązujemy dużą wagę do odpowiedzialności społecznej biznesu, z zaangażowaniem w zrównoważony rozwój, inicjatywy społecznościowe i odpowiedzialność społeczną.

Przeczytaj więcej tutaj