Select language

Światowy importer tkanin

Verhees Textiles to wiodący importer tkanin z własnymi i ekskluzywnymi kolekcjami, obsługujący sprzedaż tkanin i sektor odzieżowy. Nasza rodzinnia firma jest znana od ponad 45 lat jako specjalista w podstawowych jakościach tkanin. Możesz również polegać na nas w zakresie ekskluzywnych tkanin modowych, tkanin damskich, modnych tkanin dziecięcych i dekoracyjnych tkanin! Ponadto oferujemy największą w Europie kolekcję tkanin z bawełny organicznej z certyfikatem GOTS. Obejrzyj film o naszej firmie, ponieważ obraz mówi więcej niż tysiąc słów! Czy chciałbyś robić u nas zakupy? Zarejestruj się tutaj!

Najnowsze trendy W każdym sezonie oferujemy bogatą kolekcję mody, składającą się z 500 nowych artykułów. Są one zawsze oparte na najbardziej aktualnych nadrukach i kolorach, najnowocześniejszych wzorach z najróżniejszych materiałów. Nasza szeroka gama tkanin obejmuje również ponad 120 podstawowych gatunków w bogatej palecie kolorystycznej liczącej średnio ponad trzydzieści kolorów, w tym najmodniejsze kolory sezonu. 

Zrównoważony rozwój Przyjdź i zrób zakupy w naszych nowoczesnych i ekologicznych lokalach biznesowych (tylko B2B) wyposażonych w oświetlenie LED, 9 pomp ciepła i 3124 panele słoneczne. Za pośrednictwem sklepu internetowego można sprawnie i łatwo składać zamówienia 24 godziny na dobę, 7 dni w tygodniu. Ponadto jesteśmy w stanie realizować bardzo szybkie dostawy dzięki stałym zapasom 7 milionów metrów tkanin w naszym magazynie o powierzchni 20 000 m².

Poprawa jakości Od momentu powstania firmy w 1979 r. nieustannie dążymy do poprawy jakości. Jakby nie było, klienci liczą przecież na coś znacznie więcej niż 'tylko' najlepszy stosunek ceny do jakości. Dlatego też zainwestowaliśmy w kilka biur zaopatrzeniowych w Azji, w pełni zautomatyzowany system zapasów i zamówień, certyfikat Oeko-Tex dla klasy I i II oraz certyfikat GOTS dla bawełny organicznej.

Wspólnie dokonujemy zmian na lepsze
Jest jednak coś, co sprawia, że nasza firma rodzinna jest naprawdę wyjątkowa: są to nasi ludzie. Sprzedawcy, którzy są nastawieni na prawdziwie osobisty kontakt. Pracownicy kompletujący zamówienia, które przygotowują je do transportu. Próbkarze, którzy są zaangażowani w prezentację naszych tkanin i dbają o ich jakość. I oczywiście: projektanci mody, którzy przekształcają najnowsze trendy w wyjątkowe kolekcje. Istnieje również możliwość wyprodukowania przez nas własnego wzoru lub koloru. Aby uzyskać więcej informacji, prosimy o kontakt z naszym działem sprzedaży za pośrednictwem sales@verheestextiles.com.