Specjalista numer jeden w branży tkanin dziecięcych

Od wielu lat firma Verhees Textiles znana jest z niezwykle bogatej kolekcji tkanin dziecięcych. W oparciu o najnowsze trendy w modzie nasi wyspecjalizowani projektanci tworzą liczne ekskluzywne nadruki dla chłopców i dziewczynek w każdym wieku. Nadruki te są dostępne w wielu różnych gatunkach, takich jak dżersej, popelina, muślin Double Gauze i Soft Sweat. Jesteśmy bardzo dumni z faktu, że wiele z tych gatunków posiada certyfikaty GOTS i Oeko-Tex.

Już teraz zaloguj się w naszym sklepie internetowym, aby poznać naszą kolekcję!

Poppy Fabrics w Verhees Textiles

Verhees Textiles to zaufany dostawca tkanin dla dzieci. Posiadamy największy na świecie wybór tkanin dziecięcych marki Poppy Fabrics. Od lat Poppy Fabrics jest zaufaną marką w zakresie nowoczesnych nadruków dla niemowląt i dzieci. Naszą kolekcję charakteryzują najbardziej kolorowe, zabawne i radosne wzory. Zarówno nadruki rotacyjne, jak i cyfrowe są dostępne w różnych gatunkach, np:

        * Popelina                       * Dżersej                           * Tkanina frotte

        * Muślin Double Gauze  * Dzianina Soft Sweat      * i wiele więcej!

Magazyn

Dwa razy w roku Poppy Fabrics wydaje magazyn z nowoczesnymi wzorami do szycia, odpowiednimi zarówno dla początkujących, jak i bardziej zaawansowanych twórców. Wszystkie tkaniny zamieszczone w magazynie są dostępne w Verhees Textiles. Nasze tkaniny nadają się nie tylko na odzież dziecięcą, ale można je również wykorzystać do produkcji różnych dodatków do wnętrz i modnych akcesoriów. Mogą to być zasłony, prześcieradła, torby i podkładki do przewijania. Czy wymarzony wzór nie został uwzględniony?  W Verhees Textiles można również wydrukować własny projekt lub wybrać ekskluzywny nadruk z naszej szerokiej bazy wzorów. Skontaktuj się z nami pisząc na sales@verheestextiles.com i sprawdź, jakie są możliwości!